Магніти на холодильник

Home  /  Магніти на холодильник

Магніти на холодильник

Виробництво магнітів на холодильник, рекламних та сувенірних — основний напрямок діяльності нашої компанії.

Ми виготовляємо практично будь-які види з відомих та розповсюджених магнітів на холодильник, а також займаємося розробкою нових та цікавих магнітних сувенірів.

На виробничих потужностях нашої компанії в Києві та Дніпрі, Україна розташоване обладнання яке дозволяє забезпечити повний виробничий процес починаючи з друку та закінчуючи упаковкою в пакет магнітів на холодильник будь-якого виду.

Так, для виробництва пласких магнітів на холодильник ми використовуємо цифровий або офсетний друк на крейдованих паперах і картонах, ламінацію (можлива як глянцева, так і матова, а також суцільний та вибірковий лак), каширування на магнітний вініл та подальшу висічку для формування контуру виробу.

Для виготовлення потовщених магнітів використовуються прокладки з картону палітурного або спіненого поліетилену товщиною від двох до п’яти міліметрів. Так можна отримати магніт на холодильник завтовшки від 2-х до 6-ти мм.

Для магнітів смоляних, магнітів на холодильник із шильдою, заливка лінзи прозорою епоксидною смолою проводиться по повнокольоровому друку на плівці ПВХ (типу Oracal). Друкувати на плівках, як білих, так і металізованих і прозорих, ми також можемо цифровим способом і офсетним.

Блокнот для записів під виготовлення рекламних і сувенірних магнітів на холодильник з блокнотом друкуємо зазвичай офсетом, з подальшою обкладинкою на термопереплетному верстаті, що дозволяє забезпечити міцну обкладинку, але в той же час без особливого зусилля відривати списані листки на готовому блокноті. Для виробництва невеликих тиражів можна використовувати цифровий лазерний друк.

Магніти з блокнотом можна комплектувати ручками або екоручками нашого виробництва. Велика перевага екоручки для цього можливість виробництва практично будь-якої довжини під магніт будь-якого формату. Кріплення для ручок ми виготовляємо способом висікання на поліграфічному тигелі з листового пластику.

Також спеціально виготовленими штампами із плоского або потовщеного магніту висікаються пазли та фоторамки магнітні на холодильник.

На магніті можна закріпити практично будь-який невеликий сувенір: термометр, годинник або календар, і отримати таким чином можливість кріпити ці сувеніри на холодильник. Магніти з термометром та магнітні календарі – одні з найпопулярніших сувенірів на основі плоского магніту.

Одним з найскладніших у виробництві магнітів, які ми виготовляємо, є об’ємний магніт із пластизоля ПВХ. Для його виробництва необхідно розробити і виготовити форми для лиття, в які й виготовляється заливка пластизоля з наступним запіканням у печах.

Окремо варто зупинитися на сувенірах, які не кріпляться на холодильник, але у складі яких також є магніти, вінілові або неодимові.

Ми виготовляємо практично всі сувеніри з магнітами: магнітні закладки, настільні календарі з магнітами, у тому числі металеві настільні календарі, і навіть настільні ігри з магнітними елементами.

МАГНІТИ НА ХОЛОДИЛЬНИК