Магніти на холодильник рекламні пласкі гнучкі

Home  /  Магніти на холодильник рекламні пласкі гнучкі

магниты на холодильник плоские

магниты на холодильник плоские

Магніти на холодильник рекламні пласкі

Найпопулярніший сувенір на основі магнітного вінілу – плаский магніт на холодильник.

Дешевий, з максимальною рекламною площею та, у разі правильного дизайну, цікавий сувенір, це все про нього.

Розглянемо пласкі магніти на холодильник докладніше:

 1. Магніти на холодильник пласкі як рекламний або сувенірний продукт: поняття та визначення
 2. Галузі, в яких можна використовувати плаский магніт на холодильник для реклами
 3. Склад магнітів рекламних пласких, які матеріали використовуються для виготовлення
 4. Способи нанесення на рекламні та сувенірні пласкі магніти
 5. Варіанти пакування пласких магнітів на холодильник
 6. Відмінність магніту на холодильник плаского від інших рекламних магнітів
 7. Декілька порад з підготовки макета рекламного магніту. Вимоги до макетів
 8. Як виробляються магніти на холодильник. Етапи виготовлення
 9. Як правильно замовити або купити магніти на холодильник
 10. Ціна магнітів на холодильник рекламних пласких. Способи розрахунку вартості. Калькулятор для розрахунку вартості
 11. Як зменшити вартість тиражу магнітів
 12. Фотографії магнітів на холодильник пласких

Магніти на холодильник пласкі як рекламний або сувенірний продукт: поняття та визначення

Магніти на холодильник пласкі, гнучкі рекламні магніти на холодильник, магніти вінілові — назви одного й того ж магніту на холодильник, найпопулярнішого, поширеного і головного учасника рекламних акцій та політичних заходів.

Плаский магніт на холодильник є гнучкою магнітною наклейкою довільної форми товщиною близько 1 мм з повнокольоровим зображенням.

За рахунок магнітних властивостей сувенір кріпиться на холодильник, який є основним рекламним носієм практично у будь-якому приміщенні.

Ми виробляємо пласкі рекламні магніти тиражами від 100 до 100 000 000 штук. Переглянути фото готових виробів та розрахувати вартість вашого тиражу можна внизу сторінки

 

Галузі, в яких можна використовувати плаский магніт на холодильник для реклами

Плаский магніт на холодильник універсальний рекламний сувенір. На ньому можна розмістити будь-яке зображення і текст на всій площі виробу, магніту можна надати практично будь-яку форму, розмір також може бути будь-який, від мінімальної візитівки до планера розміром з дверцята холодильника.

Тому і рекламувати за допомогою плаского магніту можна практично будь-який продукт або послугу, єдине обмеження – щоб ця реклама органічно виглядала на холодильнику і на кухні, де він зазвичай знаходиться. Втім, навіть це обмеження можна оминути, змістивши акцент на функціонал магніту, розмістивши на ньому, наприклад, календар.

Окрім інших переваг, однією з незаперечних є ціна магніту плаского, це найдешевший сувенір на сьогодні. Безпосередньо пов’язана з ціною висока швидкість виготовлення дозволяє робити найбільші тиражі в обмежені терміни.

Плаский магніт на холодильник підходить для реклами продуктів харчування, послуг з їх доставки, будь-яких інших послуг, контакти яких повинні бути під рукою.

Також просто ідеально плоский магніт підходить для політичної передвиборної агітації, це один із способів безпосередньо зв’язати холодильник із телевізором. Необмежену площу нанесення, величезні тиражі за невеликою вартістю, короткі терміни виробництва — всі основні вимоги до ідеального сувеніру для виборчої кампанії виконуються.

Слід також відзначити можливість швидкого та недорогого пакування магнітів пласких у герметичний пакет флоу пак, яка додасть до списку переваг ще одну важливу – захист від бактерій та вірусів.

Склад магнітів рекламних пласких, які матеріали використовуються для виготовлення

Склад плаского магніту зазвичай стандартний:

– магнітний вініл 0,4 мм
– клейовий шар
– крейдований папір 350 гр/м2 з повнокольоровим зображенням
– глянцева ламінація

Для збільшення сили зчеплення з металевою поверхнею можна використовувати щільніший магнітний вініл, 0,7, 0,9, 1,5, 2,0 мм. А для здешевлення (буває важливо на великих тиражах) іноді використовується тонший вініловий магніт, 0,25, 0,3 мм.

Щоб зробити готовий виріб щільнішим замість крейдованого паперу, іноді використовуються крейдовані картони щільністю 250-300 гр/м2. Для здешевлення можна використовувати папір меншою ніж 300 гр/м2 щільності.

При необхідності замість глянсової можна використовувати матову ламінацію або УФ лак, у тому числі вибірковий.

Форма і розмір плаского вінілового магніту на холодильник визначається формою штампу і може бути або стандартною (у нас є велика кількість вже готових штампів ) або індивідуальної, криволінійної.

Способи нанесення на рекламні та сувенірні пласкі магніти

Плаский магніт на холодильник один із найдешевших рекламних сувенірів. Насамперед це досягається за рахунок застосування стандартних способів друку на звичайному крейдованому папері: лазерного цифрового друку для невеликих тиражів та офсетного для середніх та великих тиражів магнітів.

Будь-який із цих способів друку досить досконалий для отримання якісних зображень на магніті. У разі друку офсетом при необхідності можливий друк пантонами, використання плашкових, пантонних кольорів.

Як захисне покриття виступає зазвичай ламінація, матова або глянсова, в дуже рідкісних випадках можна застосовувати лак або вибірковий лак.

Також для підвищення впізнаваності та презентабельності можна використовувати фольгування, нанесення блискучої фольги, зазвичай золотої або сріблястої на поверхню рекламного магніту.

Іноді потрібне нанесення на обороті рекламного магніту, на його магнітній частині. Якщо це нанесення в 1 або 2 кольори, воно проводиться способом шовкотрафаретного друку. Також у нас є можливість робити повнокольорове нанесення на звороті за допомогою прямого повнокольорового УФ друку з білою підкладкою.

Варіанти пакування пласких магнітів на холодильник

Найпоширенішим, найшвидшим і найдешевшим способом упаковки пласких магнітів на холодильник є упаковка в прозорий поліпропіленовий тришовний пакет флоу пак.

Таким чином ми можемо запакувати до 100 000 магнітів за зміну.

Флоу пак є практично ідеальною упаковкою: пакет автоматично формується спеціальною машиною навколо магніту, внаслідок чого має акуратний зовнішній вигляд та є герметичним, захищає рекламний сувенір від зовнішніх впливів, від вологості, пилу та що важливо у наш час від мікробів, бактерій та вірусів.

Практично єдиний недолік упаковки флоу пак – вона є рентабельною при тиражах від 1000 виробів.

Також для пакування магнітів у пакет флоу пак можна використовувати плівку з друком: прозору, білу (перламутрову) або металізовану.

Другим найпоширенішим способом упаковки пласких магнітів є упаковка у прозорий поліпропіленовий пакет із клейовим клапаном.

При стандартних розмірах пакетів, які ми тримаємо на складі, така упаковка підійде і для невеликих тиражів. А зовнішній вигляд упаковки навіть перевершує флоу пак.

З мінусів – упаковка проводиться вручну, відповідно повільніше і дорожче, ніж флоу пак.

У деяких спеціальних випадках для упаковки можна використовувати прозорий поліетиленовий пакет ZIP LOCK.

При підвищених вимогах до дизайну упаковки магнітів на холодильник ми можемо виготовляти та пакувати магніти у паперові пакети, пакети з дизайнерських картонів, пластиків та навіть у коробки.

Відмінність магніту на холодильник плаского від інших рекламних магнітів

Основна відмінність магніту на холодильник це його магнітні властивості, які дозволяють розміщувати рекламний сувенір на будь-якій металевій поверхні. Найчастіше це дверцята холодильника. Ця відмінність визначає і основну перевагу магнітів: практично необмежені рекламні площі та частий із ними контакт. Дверцята холодильника ми відкриваємо досить часто і лише з позитивними емоціями.

Плаский магніт на холодильник це найпростіший з цілого сімейства магнітних сувенірів, які ми виробляємо, і є основою для складніших магнітних виробів. На основі плаского магніту виготовляються:

 • магніти потовщені
 • магніти з блокнотом
 • фоторамки магнітні
 • магнітні пазли
 • магніти з термометром

 

Декілька порад з підготовки макета рекламного магніту. Вимоги до макетів

Цінність магніту на холодильник визначає насамперед макет. Для плаского магніту це як зображення на поверхні, так і форма самого виробу – вона може бути якою завгодно нестандартною.

Крім стандартних вимог до макетів, кілька простих рекомендацій щодо макету саме магніту на холодильник плаского:

 • Не ускладнюйте контури: форма може бути нестандартною, що запам’ятовується, але при цьому простою
 • Не перевантажуйте макет деталями: виріб зазвичай невеликий, дрібні деталі будуть погано помітні і створювати візуальний шум
 • Не перевантажуйте макет інформацією: наприклад, якщо у вас не піцерія в кроковій доступності, адреса офісу не така важлива, її можна подивитися і на сайті
 • Не грайте зі шрифтами та кольорами

І як би ви не любили логотип вашої компанії, яким би не був красивим номер телефону і милозвучною назва сайту, рекомендуємо додати до цієї корисної інформації ще якусь функцію: розважальну, освітню, інтерактивну, інформаційну. Рецепт, календар, кілька пізнавальних фактів рознесених на магніти в наборі, цитати, знаменні дати з тематики вашого бізнеса, таблиця відповідності мас та обсягів – є багато способів додати цінності простій магнітній візитівці.

Як виробляються магніти на холодильник. Етапи виготовлення

Виробництво пласких магнітів на холодильник включає кілька нескладних поліграфічних операцій, що вимагають, проте, деякого досвіду, а іноді навіть майстерності в їх виробництві.

 • підготовка макету для друку
 • підготовка макету ножа
 • друк зображення на папері
 • ламінація
 • кашування, поклейка роздрукованого зображення на магнітний вініл
 • виготовлення штампу
 • висікання кашованого зображення штампом
 • упаковка готового виробу в пакет та картонну коробку
 • доставка тиражу магнітів замовнику

 

Як правильно замовити або купити магніти на холодильник

Щоб замовити магніти на плоскі холодильники потрібно визначитися з розміром виробу і з тиражем. Так, розмір магніту плаского залежатиме від кількості інформації, яку потрібно розмістити на виробі: від мінімальної візитівки з логотипом і контактами, до максимального списку завдань або збірки рецептів.

А тираж — від розмірів вашої рекламної компанії: кількість клієнтів, якщо це подарунок відвідувачам, або кількість потенційних виборців, якщо це передвиборча компанія.

У будь-якому випадку щоб купити пласкі магніти на холодильник потрібно хоча б приблизно знати розміри виробу і кількість, що цікавить вас, і наші менеджери розрахують вартість тиражу.

Можна піти і від зворотного: визначтеся з ціною, який бюджет ви готові виділити на виробництво магнітів на холодильник, і наші менеджери підкажуть скільки і якого розміру виробів можна виготовити.

Ціна магнітів на холодильник рекламних пласких. Способи розрахунку вартості. Калькулятор для розрахунку вартості

Ціна магнітів на холодильник пласких є одним із вирішальних факторів при замовленні виробництва цього сувеніру. Як і для будь-якої поліграфічної продукції вартість магнітів сильно залежить від тиражу, чим більша кількість у замовленні, тим менша ціна одного магніту.

Також вартість залежить від розміру виробу та матеріалів які використовуються при виготовленні.

Розрахувати вартість пласких вінілових магнітів на холодильник можна  самостійно за допомогою калькулятора. Щоб дізнатись точну вартість пласких магнітів на холодильник – напишіть листа нашим менеджерам.

 

Довжина виробу (більший розмір), в мм

Ширина виробу (менший розмір), в мм

Кількість в накладі, штук

Ваша знижка, %

штамп для висічки потрібно виготовляти

штамп для висічки є в списку готових штампів

Вартість та параметри розрахунку накладу

Як зменшити вартість тиражу магнітів

Існує кілька способів зменшити ціну плоского рекламного магніту в тиражі. Поділимо їх на допустимі, які дозволяють зменшити вартість без значної шкоди якості та зовнішньому вигляду і неприпустимі, ті що призводять до отримання виробу, який хоч і має магнітні властивості, але рекламним магнітом вже навряд чи є.

Окремо варто відзначити, що якщо стандартний склад магніту плоского вас влаштовує, а розрахована вартість проходить в рекламний бюджет – краще не економити.

Якщо ж вартість тиражу плоских магнітів на холодильник бажано зменшити — кілька порад.

Як можна заощадити на виготовленні пласких магнітів на холодильник

 • Для виготовлення невеликих та середніх тиражів можна скористатися готовими штампами для висікання стандартних розмірів. На великих тиражах ця економія буде несуттєвою і може спричинити погіршення якості висікання через знос штанцформи.
 • На великих тиражах можна використовувати магнітний вініл меншої товщини. Це спричинить зменшення щільності виробу та погіршення магнітних властивостей, але в деяких випадках незначною шкодою якості можна знехтувати на користь нижчої вартості. На невеликих тиражах така економія буде несуттєвою
 • На великих тиражах для друку можна використовувати папір меншої щільності. Це спричинить зменшення щільності виробу. На невеликих тиражах така економія буде несуттєвою
 • Ми завжди рекомендуємо упаковку кожного магніту в пакет, що значно підвищує презентабельність недорогого сувеніру. З метою економії від пакета можна відмовитись

Як не можна економити при замовленні пласких магнітів на холодильник

Є деякі способи здешевлення виготовлення тиражу магнітів, які ми не рекомендуємо використовувати.

 • Не використовуйте ручну порізку або порізку магнітів гільйотиною замість висічки. Висічка спеціально виготовленим штампом формує контури виробу, а також відповідає за округлення краю магніту. Порізкою цього зробити неможливо: замовник отримає неякісний тираж, вироби в якому можуть навіть відрізнятися за формою — нічого крім розчарування це не викликає
 • Не використовуйте ручний заокруглювач кутів замість висікання. Термін «заокруглення кутів» прийшов від виробників традиційних видів поліграфії, зокрема візитівок, де така операція проводиться нескладним пристроєм – ручним пресом із закріпленим ножем-округлювачем. Так кожен кут виробу округляється окремо і зазвичай відрізняється від сусіднього.Цей спосіб ми категорично не рекомендуємо і при виготовленні магнітів завжди використовуємо штампи: контур висікається повністю, прямі ділянки разом з кутами, незалежно від того округлені вони або ні. Висікання робиться поліграфічним штампом на поліграфічному пресі, тигелі. Так ми отримуємо точну форму магніту однаково якісну для всього тиражу.

Фотографії магнітів на холодильник пласких

Нижче ми розмістили кілька фотографій магнітів на пласких холодильник які ми виготовляли раніше.

За запитом ми можемо підібрати та надіслати вам фотографії магнітів, які більш точно відповідають параметрам вашого майбутнього замовлення.