Виробництво настільних ігор, рекламних ігор та іграшок

Home  /  Виробництво настільних ігор, рекламних ігор та іграшок

Виробництво настільних ігор, рекламних ігор та іграшок

Один із найцікавіших напрямків у діяльності нашої компанії — виготовлення настільних ігор та іграшок на замовлення.

Ми доповнили традиційні поліграфічні технології офсетного та цифрового друку на картоні, ламінації, каширування та висічки більш новими та сучасними лазерною порізкою дерева та металу, прямим УФ друком на дереві, металі та пластику, а також 3D друку, що дозволяє якісно та недорого виготовити практично будь-який тираж традиційних чи нових настільних ігор.

Отже, для виробництва стандартних ігрових полів та карток з картону ми використовуємо цифровий або офсетний друк на крейдованих паперах та картонах (можливе використання і крафтових та дизайнерських паперів та картонів), ламінацію, каширування на більш щільні палітурні картони при необхідності та подальшу висічку для формування контуру виробу. На невеликих тиражах ігор можливе плоттерна порізка елементів замість висічки.

Для виготовлення магнітних ігрових полів і магнітних фішок і карток ми досконало відпрацювали технології виробництва пласких і потовщених магнітів, а також магнітних полів (у яких зазвичай використовується не магніт, а спеціальний пластиковий матеріал ферошит, до якого магніт примагнічується будь-де незалежно від полярності).

Для виготовлення гральних карт крім стандартних технологій та матеріалів доступні також технології шовкотрафаретного друку та такі спеціальні матеріали як картон з графітовим прошарком, щоб уникнути просвічування карт. Також для великих тиражів і при особливих вимогах до якості застосовуємо тунельну висічку спеціальними штампами.

Для виробництва нестандартних елементів настільних ігор ми можемо використовувати найдешевші матеріали та технології — фанеру та лазерну порізку, а також масив дерева та всі способи традиційної деревообробки. Або більш екзотичний 3D друк та лиття ПВХ у відкриті форми. Для великих тиражів можна використовувати лиття пластмас під тиском.

Для упаковки ігор доступні як найдешевші коробки та конверти з крейдованого картону з друком та ламінацією, так і більш стандартні для комерційних тиражів коробки з палітурної картонної ламінованої поліграфії. Для індивідуальних та колекційних видань ми можемо виготовити нестандартні коробки з фанери, дерева і навіть металу з лазерним різанням, гравіюванням та прямим повнокольоровим друком по поверхнях.

Також дуже оригінально виглядає упаковка настільних ігор у картонні тубуси та коробки жерсті з прямим друком.

ВИРОБНИЦТВО НАСТІЛЬНИХ ІГР, РЕКЛАМНИХ ІГР ТА ІГРАШОК


ГОТОВІ НАСТІЛЬНІ ІГРИ ТА ІГРАШКИ

Також пропонуємо до вашої уваги деякі настільні ігри нашого виробництва. При необхідності, в них легко замінити деякі елементи, брендувати та виготовити будь-який тираж для рекламних цілей або реалізації в роздріб.