Ароматизатор в машину, ароматизатори автомобільні, дифузори

Home  /  Ароматизатор в машину, ароматизатори автомобільні, дифузори

Ароматизатор в машину, ароматизатори автомобільні, дифузори

Виробництво ароматизаторів в машину, картонних автомобільних ароматизаторів та рекламних дифузорів — один з основних напрямків у діяльності нашої компанії.

Ми виготовляємо практично будь-які види ароматизаторів та дифузорів, рекламних та сувенірних, а також займаємося розробкою нових та цікавих ароматних сувенірів.

На виробничих потужностях нашої компанії в Києві та Дніпрі, Україна розташоване обладнання яке дозволяє забезпечити повний виробничий процес починаючи з друку та закінчуючи упаковкою в пакет ароматизаторів в машину будь-якого виду.

Так, для виробництва картонних ароматизаторів в автомобіль типу «ялинка» ми використовуємо прямий цифровий друк висококапілярного картоні який спеціально розроблений щоб тривалий час утримувати аромат і подальшу висічку для формування контуру виробу.

На якість ароматизаторів в машину значно впливають аромати для ароматизації. Щоб забезпечити яскравий, приємний, ненав’язливий аромат, ми використовуємо запашники від провідного французького виробника ароматів, спеціально створені для картонних ароматизаторів.

Також неабияке значення відіграє упаковка ароматизаторів: ми використовуємо автоматичне впакування в пакет флоу пак, що забезпечує не тільки високу швидкість і низьку ціну упаковки, але й герметичність пакета, а це дозволяє зберегти аромат упакованого виробу довше.

Для ароматизаторів преміум якості ми використовуємо картон подвоєної товщини, так можна просочити готовий ароматизатор в машину більшою кількістю запашника і відповідно збільшити термін його використання.

Гранульовані ароматизатори в машину виготовляються шляхом просочення ароматичними ароматами полімерних гранул. Колір гранул може бути будь-яким. Також ми можемо пошити мішечок під такий ароматизатор з будь-якої тканини будь-якого кольору та виготовити упаковку наскільки завгодно складного конструктиву з поліпропілену та картону з повнокольоровим друком.

Дерев’яні ароматизатори – це плоска дерев’яна пластина, або фанера з лазерним різанням, просочена ароматичною віддушкою. Крім порізки довільної форми на такому ароматизаторі можна зробити повнокольорове нанесення.

Також ми виробляємо ароматизатори в автомобіль бочонок, наливні. Це скляний флакон об’ємом 4-5 мл наповнений ароматизатором, який випаровується через дерев’яну кришку флакона. Для таких ароматизаторів у нас є кілька типів флаконів з круглим та квадратним перетином, широкий вибір ароматів та можливість виготовити картонну коробку будь-якої форми для пакування бочонка з ароматизатором.

За таким же принципом працюють і ароматизатори настільні дифузори. Для них використовується флакон 35-100 мл, заповнений запашником, тільки випаровування ароматизатора відбувається після зняття пробки з флакона через 5-6 довгих дерев’яних паличок вставлених у флакон.

Для ароматизаторів дифузорів ми налагодили постачання скляних флаконів різних форм та об’ємів і також можемо виготовити практично будь-яку картонну упаковку.

 

АРОМАТИЗАТОРЫ В АВТОМОБИЛЬ